Vedecký set mini Chémia

Originálny set 10 zábavných vedeckých experimentov obsahuje praktické príslušenstvo na ich realizáciu a je výborný pre našich najmenších so záujmom o svet okolo nás, ktoré sa s chémiou pod dohľadom rodičov ešte len zoznamujú. Práca so sadou ich povedie k samostatnému a logickému mysleniu, k objavovaniu súvislostí, ale aj k pozornosti, ... sústredenosti či schopnosti imaginárneho myslenia. Navyše ich môže trénovať v rozvoji jemnej detskej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk.Obsahom sady sú váhy, skúmavky, kadičky, lievik a pipeta. Súčasťou je aj farebný ilustrovaný návod.Rozmery balenia: 30 x 10,80 x 30 cm

čítať viac čítať menej

22.80€

Bežná cena 23.50€

Dostupné ihneď

23.50€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálny set 10 zábavných vedeckých experimentov obsahuje praktické príslušenstvo na ich realizáciu a je výborný pre našich najmenších so záujmom o svet okolo nás, ktoré sa s chémiou pod dohľadom rodičov ešte len zoznamujú. 

Práca so sadou ich povedie k samostatnému a logickému mysleniu, k objavovaniu súvislostí, ale aj k pozornosti, sústredenosti či schopnosti imaginárneho myslenia. Navyše ich môže trénovať v rozvoji jemnej detskej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk.

Obsahom sady sú váhy, skúmavky, kadičky, lievik a pipeta. Súčasťou je aj farebný ilustrovaný návod.

Rozmery balenia: 30 x 10,80 x 30 cm

SKU 1172871
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 3700802101741
Kód produktu 253.9002
Upozornenia Uvedené experimenty by mali byť vykonávané pod dohľadom dospelej osoby. Realizujte ich na miestach, ktoré sa ľahko umývajú (kuchyňa, vonku a pod.). Ingrediencie nie sú súčasťou balenia. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť pre
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško