Vedecký set mini Chémia

Máte doma malého rodeného chemika/alchymistu, ktorý miluje štúdium zloženia látok, ich vlastností a vzájomných interakcií? Tak potom neváhajte a zaobstarajte mu toto unikátne mini chemické laboratórium, ktoré ho cez rôzne pokusy a experimenty oboznámi so základmi chémie. Balenie obsahuje váhy, skúmavky, kadičky, lievik a pipetu. Prostredníctvom podrobnej brožúry s farebnými ... obrázkami a textom, prioritne určenej rodičom, pochopíte základné chemické princípy a budete schopní pomôcť svojim deťom zvládnuť 10 rôznych chemických experimentov, ktoré táto sada sľubuje. Doporučený vek: 4 roky a viac

čítať viac čítať menej

22.80€

Bežná cena 23.50€

Dostupné ihneď

23.50€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Máte doma malého rodeného chemika/alchymistu, ktorý miluje štúdium zloženia látok, ich vlastností a vzájomných interakcií? Tak potom neváhajte a zaobstarajte mu toto unikátne mini chemické laboratórium, ktoré ho cez rôzne pokusy a experimenty oboznámi so základmi chémie.

Balenie obsahuje váhy, skúmavky, kadičky, lievik a pipetu.

Prostredníctvom podrobnej brožúry s farebnými obrázkami a textom, prioritne určenej rodičom, pochopíte základné chemické princípy a budete schopní pomôcť svojim deťom zvládnuť 10 rôznych chemických experimentov, ktoré táto sada sľubuje.

Doporučený vek: 4 roky a viac

SKU 1172871
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 3700802101741
Kód produktu 253.9002
Upozornenia Uvedené experimenty by mali byť vykonávané pod dohľadom dospelej osoby. Realizujte ich na miestach, ktoré sa ľahko umývajú (kuchyňa, vonku a pod.). Ingrediencie nie sú súčasťou balenia. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť pre
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško