Vedecký set Mágia

Fascinujúci set 12 magických experimentov a ilúzií je určený zvedavým deťom so záujmom o záhady či triky, ako aj o fungovanie sveta okolo nás. Nechajte napr. zmiznúť predmet, zmeňte smer turniketu alebo uhádnite skryté domino.Práca so sadou podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky, koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj rýchle ... a pohotové uvažovanie, logické myslenie, schopnosť pozornosti či sústredenosti, ale aj fantáziu a imaginárne myslenie. Obsahom sady je všetko potrebné príslušenstvo a farebný ilustrovaný návod k prevedeniu jednotlivých kúziel.Rozmery balenia: 30 x 8 x 30 cm

čítať viac čítať menej

23.42€

Bežná cena 23.90€

Momentálne nedostupné

23.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Fascinujúci set 12 magických experimentov a ilúzií je určený zvedavým deťom so záujmom o záhady či triky, ako aj o fungovanie sveta okolo nás. Nechajte napr. zmiznúť predmet, zmeňte smer turniketu alebo uhádnite skryté domino.

Práca so sadou podporuje rozvoj jemnej detskej motoriky, koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj rýchle a pohotové uvažovanie, logické myslenie, schopnosť pozornosti či sústredenosti, ale aj fantáziu a imaginárne myslenie.

Obsahom sady je všetko potrebné príslušenstvo a farebný ilustrovaný návod k prevedeniu jednotlivých kúziel.

Rozmery balenia: 30 x 8 x 30 cm

SKU 1152039
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802100652
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško