Vedecký set Kryštály zelené mini

Vyrobte si doma svoje vlastné mini kryštály, pozorujte ich rast a rozličné tvary. Experimentálny vedecký set je ideálny pre všetky zvedavé deti so záujmom o svet okolo seba.Na ľahkú a bezpečnú kultiváciu kryštálov je k dispozícii zelený kryštalický prášok, laboratórna nádoba, miešadlo a ilustrovaný návod s inštrukciami.Rozmery balenia: 20 x ... 8,50 x 25 cm

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vyrobte si doma svoje vlastné mini kryštály, pozorujte ich rast a rozličné tvary. Experimentálny vedecký set je ideálny pre všetky zvedavé deti so záujmom o svet okolo seba.

Na ľahkú a bezpečnú kultiváciu kryštálov je k dispozícii zelený kryštalický prášok, laboratórna nádoba, miešadlo a ilustrovaný návod s inštrukciami.

Rozmery balenia: 20 x 8,50 x 25 cm

SKU 1171920
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101802
Kód produktu 253.3006GRE
Upozornenia Produkt nejedzte. Po jeho použití si umyte ruky. Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško