Vedecký set - Hmyz a rastiny 12 experimentov

Vedecký set ktorý patrí do každej záhrady a prírody. Set obsahuje pomôcky na 12 experimnetov v prírode (okrem vecí ktoré nájdeme v prírode). Zábavnou formou naučte svoje deti niečo viac o tomto svete. O hmyze, čím sa živí, rastlinách, záhradkarčení, pôde ale aj celkovo o prírode. Vynikajúci darček pre malých ... prieskumníkov a hlavne milovníkov dobrodružstva. Obsah krabice: pinzeta, lopatka, zásobník na sadenie, 4 mini kvetináče, veľká kadička, 3 malé kadičky, zväčšovacie sklo, špachtľa, vata, krabica na pozorovanie, 3 skúmavky, 2 kusy sieťoviny, 2 plastové štvorce, 2 kartónové štvorce

čítať viac čítať menej

23.18€

Bežná cena 23.90€

Dostupné ihneď

23.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vedecký set ktorý patrí do každej záhrady a prírody. Set obsahuje pomôcky na 12 experimnetov v prírode (okrem vecí ktoré nájdeme v prírode). Zábavnou formou naučte svoje deti niečo viac o tomto svete. O hmyze, čím sa živí, rastlinách, záhradkarčení, pôde ale aj celkovo o prírode. Vynikajúci darček pre malých prieskumníkov a hlavne milovníkov dobrodružstva.

Obsah krabice: pinzeta, lopatka, zásobník na sadenie, 4 mini kvetináče, veľká kadička, 3 malé kadičky, zväčšovacie sklo, špachtľa, vata, krabica na pozorovanie, 3 skúmavky, 2 kusy sieťoviny, 2 plastové štvorce, 2 kartónové štvorce

SKU 1160114
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 3700802100577
Upozornenia Vhodné pre deti od 6 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško