Vedecký set Hmyz

Originálny set na pozorovanie hmyzu s praktickou rukoväťou, ideálnou na prenášanie, je určený všetkým zvedavým deťom so záujmom o prírodu a svet okolo nás. Môže im napomôcť k samostatnosti, k citlivému prístupu k živej prírode, k schopnosti pozornosti, sústredenosti či trpezlivosti, ale aj k rozvoju vizuálneho vnímania, či tréningu jemnej ... motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk.Klieštikmi si zachyťte vhodný hmyz a umiestnite ho do vnútra nádoby. Potom už len pozorujte jeho správanie a detaily pomocou zväčšovacích skiel. Po skončení pozorovania ho nezabudnite vypustiť späť do prírody.Obsahom sady je sieťka, zväčšovacia nádoba, pinzeta, lupa, nádoba na pozorovanie hmyzu a farebný ilustrovaný návod so zaujímavosťami zo sveta hmyzu.Rozmery balenia: 24 x 15,50 x 18 cm

čítať viac čítať menej

17.63€

Bežná cena 23.50€

Momentálne nedostupné

23.50€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálny set na pozorovanie hmyzu s praktickou rukoväťou, ideálnou na prenášanie, je určený všetkým zvedavým deťom so záujmom o prírodu a svet okolo nás. Môže im napomôcť k samostatnosti, k citlivému prístupu k živej prírode, k schopnosti pozornosti, sústredenosti či trpezlivosti, ale aj k rozvoju vizuálneho vnímania, či tréningu jemnej motoriky a koordinácie pohybov očí a rúk.

Klieštikmi si zachyťte vhodný hmyz a umiestnite ho do vnútra nádoby. Potom už len pozorujte jeho správanie a detaily pomocou zväčšovacích skiel. Po skončení pozorovania ho nezabudnite vypustiť späť do prírody.

Obsahom sady je sieťka, zväčšovacia nádoba, pinzeta, lupa, nádoba na pozorovanie hmyzu a farebný ilustrovaný návod so zaujímavosťami zo sveta hmyzu.

Rozmery balenia: 24 x 15,50 x 18 cm


SKU 1160111
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 4893338120337
Upozornenia Vhodné pre deti od 6 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Nikdy nepozerjate priamo do slnka alebo iného silného
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško