Vedecký set Fosforeskujúce pokusy

Originálny vedecký set poslúži k vytvoreniu až 6 rôznych zmesí, ktoré budú svietiť v tme - napr. lávová lampa, neviditeľný atrament či fosforeskujúci sliz. Hodí sa pre všetky zvedavé deti, ktoré radi objavujú, experimentujú a sú fascinované svetom okolo nás.Obsahom balenia je nádoba, pipeta, štetec, skúmavka, ultrafialová lampa, fosforescenčné a ... zelené a ružové fluorescenčné farbivo.Práca so sadou prehĺbi detský záujem o fyziku, bude stimulovať rozvoj ich kognitívnych funkcií, ale aj zvedavosť, sústredenosť, vizuálne vnímanie, logické uvažovanie i predstavivosť.Rozmery balenia: 20 x 5,9 x 25 cm

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálny vedecký set poslúži k vytvoreniu až 6 rôznych zmesí, ktoré budú svietiť v tme - napr. lávová lampa, neviditeľný atrament či fosforeskujúci sliz. Hodí sa pre všetky zvedavé deti, ktoré radi objavujú, experimentujú a sú fascinované svetom okolo nás.

Obsahom balenia je nádoba, pipeta, štetec, skúmavka, ultrafialová lampa, fosforescenčné a zelené a ružové fluorescenčné farbivo.

Práca so sadou prehĺbi detský záujem o fyziku, bude stimulovať rozvoj ich kognitívnych funkcií, ale aj zvedavosť, sústredenosť, vizuálne vnímanie, logické uvažovanie i predstavivosť.

Rozmery balenia: 20 x 5,9 x 25 cm

SKU 1173716
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802102724
Kód produktu 253.3011
Upozornenia Prášok by mal byť použitý len na uvedené aktivity. Nejedzte ho. Držte mimo dosahu detí. Pre niektoré aktivity je potrebné mlieko, rastlinný olej, kukuričný škrob a prostriedok na umývanie (nie je zahrnuté). Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško