Vedecký set Experimenty s magnetmi

Vedecký set prináša komplexný súbor 12 experimentov, pri ktorých sa hravou formou oboznámite s magnetizmom a jeho fungovaním. Práca so sadou prehĺbi váš záujem o fyziku, bude stimulovať rozvoj vašich kognitívnych funkcií, ale aj zvedavosť, sústredenosť, vizuálne vnímanie, logické uvažovanie i predstavivosť.Vďaka farebne ilustrovanému návodu bude realizácia experimentov hračka.Rozmery balenia: 30 ... x 8 x 30 cm

čítať viac čítať menej

23.18€

Bežná cena 23.90€

Momentálne nedostupné

23.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vedecký set prináša komplexný súbor 12 experimentov, pri ktorých sa hravou formou oboznámite s magnetizmom a jeho fungovaním. 

Práca so sadou prehĺbi váš záujem o fyziku, bude stimulovať rozvoj vašich kognitívnych funkcií, ale aj zvedavosť, sústredenosť, vizuálne vnímanie, logické uvažovanie i predstavivosť.

Vďaka farebne ilustrovanému návodu bude realizácia experimentov hračka.

Rozmery balenia: 30 x 8 x 30 cm

SKU 1152038
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802100768
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Hračka obsahuje magnety alebo magnetické komponenty. Spojené magnety alebo magnety spojené s kovovým objektom môžu vnútri ľu
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško