Vedecký set Experimenty Briliant

12 experimentov odohravajúcich sa v tme. Zatiahnite závesy, vypnite všetky svetlá a zažite nové vedecké. dobrodružstvá!Naučte sa vyrábať tieňové postavy, miešať farby, vyrobiť hviezdnu oblohu. Dokážte, aby sa veci zdanlivo vznášali vo vzduchu. Hrajte sa na tiene, vytvorte dúhu, či súhvezdie na strope vašej izby.Obsahuje návod s farebnými ilustráciami a ... príslušenstvo potrebné na vykonávanie experimentov.

čítať viac čítať menej

23.18€

Bežná cena 23.90€

Dostupné ihneď

23.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

12 experimentov odohravajúcich sa v tme. Zatiahnite závesy, vypnite všetky svetlá a zažite nové vedecké. dobrodružstvá!

Naučte sa vyrábať tieňové postavy, miešať farby, vyrobiť hviezdnu oblohu. Dokážte, aby sa veci zdanlivo vznášali vo vzduchu. Hrajte sa na tiene, vytvorte dúhu, či súhvezdie na strope vašej izby.

Obsahuje návod s farebnými ilustráciami a príslušenstvo potrebné na vykonávanie experimentov.

SKU 1152040
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802100607
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Potrebné 2ks batérii LR06 AA nie sú súčasťou balenia.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško