Vedecký set Elektronika mini

Vďaka edukatívnemu vedeckému setu s podrobným ilustrovaným návodom budete postupovať šiestimi na seba nadväzujúcimi aktivitami a vaším cieľom bude vytvoriť svoj vlastný alarm.Obsahom sady sú skutočné komponenty, ako obvodová doska, perforovaný kartónový nákres, kábliky, pružiny, konzola na batérie, zvonček, LED, tranzistory a rezistory, kondenzátor, svetelný senzor či podstavec.Práca so sadou ... prehĺbi váš záujem o fyziku, bude stimulovať rozvoj vašich kognitívnych funkcií, ale aj zvedavosť, sústredenosť, audiovizuálne vnímanie, logické uvažovanie i predstavivosť.Vyžaduje 2 batérie LR06 (AA), ktoré však nie sú súčasťou balenia.Rozmery balenia: 20 x 5,90 x 25 cm

čítať viac čítať menej

11.66€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Vďaka edukatívnemu vedeckému setu s podrobným ilustrovaným návodom budete postupovať šiestimi na seba nadväzujúcimi aktivitami a vaším cieľom bude vytvoriť svoj vlastný alarm.

Obsahom sady sú skutočné komponenty, ako obvodová doska, perforovaný kartónový nákres, kábliky, pružiny, konzola na batérie, zvonček, LED, tranzistory a rezistory, kondenzátor, svetelný senzor či podstavec.

Práca so sadou prehĺbi váš záujem o fyziku, bude stimulovať rozvoj vašich kognitívnych funkcií, ale aj zvedavosť, sústredenosť, audiovizuálne vnímanie, logické uvažovanie i predstavivosť.

Vyžaduje 2 batérie LR06 (AA), ktoré však nie sú súčasťou balenia.

Rozmery balenia: 20 x 5,90 x 25 cm

SKU 1172543
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101994
Kód produktu 253.3008
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Potrebné 2ks batérii LR06 AA nie sú súčasťou balenia.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško