Vedecký set Elektronika mini

Obsahom tohto mini laboratória pre malých elektrotechnikov sú skutočné komponenty, ako obvodová doska, perforovaný kartónový nákres, červené a biele kábliky, pružiny, konzola na batérie, zvonček, LED, NPN a PNP tranzistory, kondenzátor, svetelný senzor a podstavec a rezistory. Podľa podrobného textového a foto návodu postupujete šiestimi na seba nadväzujúcimi aktivitami s ... cieľom vytvoriť si svoj vlastný alarm. Sada si vyžaduje 2 LR06-AA batérie, ktoré však nie sú súčasťou balenia. Určená je pre staršie deti vo veku 8 rokov a viac (vyžaduje sa dohľad dospelej osoby, ktorý je nevyhnutný). Nie je vhodná pre deti mladšie ako 36 mesiacov. Obsahuje totiž malé časti, ktoré môžu byť vdýchnuté alebo prehltnuté, hrozí riziko udusenia. Rozmery balenia sú 20 x 5 x 25 cm.

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Obsahom tohto mini laboratória pre malých elektrotechnikov sú skutočné komponenty, ako obvodová doska, perforovaný kartónový nákres, červené a biele kábliky, pružiny, konzola na batérie, zvonček, LED, NPN a PNP tranzistory, kondenzátor, svetelný senzor a podstavec a rezistory.

Podľa podrobného textového a foto návodu postupujete šiestimi na seba nadväzujúcimi aktivitami s cieľom vytvoriť si svoj vlastný alarm.

Sada si vyžaduje 2 LR06-AA batérie, ktoré však nie sú súčasťou balenia.

Určená je pre staršie deti vo veku 8 rokov a viac (vyžaduje sa dohľad dospelej osoby, ktorý je nevyhnutný). Nie je vhodná pre deti mladšie ako 36 mesiacov. Obsahuje totiž malé časti, ktoré môžu byť vdýchnuté alebo prehltnuté, hrozí riziko udusenia.

Rozmery balenia sú 20 x 5 x 25 cm.

SKU 1172543
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101994
Kód produktu 253.3008
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Potrebné 2ks batérii LR06 AA nie sú súčasťou balenia.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou