Vedecký set Elektronický Expert

Edukatívny vedecký set, vďaka ktorému dokážete bezpečne vytvoriť až 50 elektornických obvodov, ako napr. alarm, zvukové efekty či digitálnu obrazovku. Hravou formou tak porozumiete základom elektroniky. Práca so sadou prehĺbi váš záujem o fyziku, bude stimulovať rozvoj vašich kognitívnych funkcií, ale aj zvedavosť, sústredenosť, audiovizuálne vnímanie, logické uvažovanie i predstavivosť.Vyžaduje ... 2 batérie LR06 (AA), ktoré však nie sú súčasťou balenia.Rozmery balenia: 37,20 x 9 x 32,20 cm

čítať viac čítať menej

29.30€

Bežná cena 29.90€

Dostupné ihneď

29.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Edukatívny vedecký set, vďaka ktorému dokážete bezpečne vytvoriť až 50 elektornických obvodov, ako napr. alarm, zvukové efekty či digitálnu obrazovku. Hravou formou tak porozumiete základom elektroniky.

Práca so sadou prehĺbi váš záujem o fyziku, bude stimulovať rozvoj vašich kognitívnych funkcií, ale aj zvedavosť, sústredenosť, audiovizuálne vnímanie, logické uvažovanie i predstavivosť.

Vyžaduje 2 batérie LR06 (AA), ktoré však nie sú súčasťou balenia.

Rozmery balenia: 37,20 x 9 x 32,20 cm

SKU 1175272
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101833
Kód produktu 253.7160
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Používajte pod priamym dohľadom dospelej osoby. Obsahuje ostré predmety. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško