Vedecký set Elektronický Expert

Francúzska značka Buki prichádza s originálnou vedeckou sadou, vďaka ktorej sa z vašich detí stane elektronický expert. Zložte komponenty na doske, vytvorte viac ako 50 elektronických obvodov - alarm, zvukové efekty, digitálnu obrazovku... a porozumejte základom elektroniky. To všetko bez akéhokoľvek nebezpečenstva. Vyžaduje 2 x AA batérie, ktoré nie sú ... súčasťou balenia. Rozmery balenia: 37 x 9 x 32 cmOdporúčaný vek: 7 rokov a viac

čítať viac čítať menej

29.00€

Bežná cena 29.90€

Dostupné ihneď

29.90€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Francúzska značka Buki prichádza s originálnou vedeckou sadou, vďaka ktorej sa z vašich detí stane elektronický expert.

Zložte komponenty na doske, vytvorte viac ako 50 elektronických obvodov - alarm, zvukové efekty, digitálnu obrazovku... a porozumejte základom elektroniky. To všetko bez akéhokoľvek nebezpečenstva.

Vyžaduje 2 x AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Rozmery balenia: 37 x 9 x 32 cm

Odporúčaný vek: 7 rokov a viac

SKU 1175272
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101833
Kód produktu 253.7160
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Používajte pod priamym dohľadom dospelej osoby. Obsahuje ostré predmety. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško