Vedecký set Chémia mini

Sada 6 zábavných vedeckých experimentov obsahuje praktické príslušenstvo na ich realizáciu a je výborná pre všetky zvedavé deti so záujmom o svet okolo nás, ktoré sa s chémiou ešte len zoznamujú. Práca so sadou deti povedie k samostatnému a logickému mysleniu, k objavovaniu súvislostí, ale aj k pozornosti, sústredenosti a ... schopnosti imaginárneho myslenia.Obsahom sady sú skúmavky, pipeta, lievik, ph papier či odmerná lyžica. Súčasťou je aj farebný ilustrovaný návod.Rozmery balenia: 20,10 x 6 x 25,30 cm

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Momentálne nedostupné

11.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Sada 6 zábavných vedeckých experimentov obsahuje praktické príslušenstvo na ich realizáciu a je výborná pre všetky zvedavé deti so záujmom o svet okolo nás, ktoré sa s chémiou ešte len zoznamujú. 

Práca so sadou deti povedie k samostatnému a logickému mysleniu, k objavovaniu súvislostí, ale aj k pozornosti, sústredenosti a schopnosti imaginárneho myslenia.

Obsahom sady sú skúmavky, pipeta, lievik, ph papier či odmerná lyžica. Súčasťou je aj farebný ilustrovaný návod.

Rozmery balenia: 20,10 x 6 x 25,30 cm

SKU 1170013
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101048
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pri prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Deti do 8 rokov sa môžu zadusiť na vyfúknutých alebo
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško