Valec pre lezúňov Farma

Multifunkčný, maximálne podnetný a vzduchom naplnený valec pre malých lezúňov s motívom farmy! Svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodný tak pre chlapcov, ako i dievčatká.  Obsahuje viac ako 10 rôznych prvkov na objavovanie, z ktorých niektoré sú odnímateľné. Hra s ním u detí podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, fantáziu a ... predstavivosť, sústredenosť, hmatové i audiovizuálne vnímanie. Valec môžu dvíhať, hádzať, kotúľať či po ňom liezť.  Materiálové zloženie: polyester, PVC Dĺžka a priemer: 56 cm / 25 cm Odporúčaný vek: 6 mesiacov a viac

čítať viac čítať menej

51.78€

Bežná cena 54.50€

Dostupné ihneď

54.50€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Multifunkčný, maximálne podnetný a vzduchom naplnený valec pre malých lezúňov s motívom farmy! Svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodný tak pre chlapcov, ako i dievčatká. 

Obsahuje viac ako 10 rôznych prvkov na objavovanie, z ktorých niektoré sú odnímateľné.

Hra s ním u detí podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, fantáziu a predstavivosť, sústredenosť, hmatové i audiovizuálne vnímanie. Valec môžu dvíhať, hádzať, kotúľať či po ňom liezť. 

Materiálové zloženie: polyester, PVC

Dĺžka a priemer: 56 cm / 25 cm

Odporúčaný vek: 6 mesiacov a viac
SKU 1151553
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 mesiacov
EAN 4010168205557
Kód produktu 36.301197
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško