Valec kovový

Kovový valec z dielne značky Kovap očarí každého malého milovníka áut či motorových vozidiel, a to buď ako ďalší model do zbierky, alebo na samostatnú hru. Odporúčame ako výborný darček pre chlapcov! Ide o tradičnú českú plechovú hračku s certifikátom "Bezpečnej hračky".Pohyb hračky umožňuje perový strojček naťahovaný klúčikom. Samozrejmosťou je ... špeciálny mechanizmus, ktorý zaisťuje striedavú jazdu vpred a vzad.Hra s ním podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu pohybov a povzbudzuje k samostatnej hre.Materiálové zloženie: Oceľový plech, ktorý je povrchovo upravený ekologicky a zdravotne nezávadnými farbami. Plasty sú využívané minimálne, čím sa šetrí nielen životné prostredie, ale je zabezpečená aj pevnosť a odolnosť samotnej hračky.Rozmer balenia: 49 x 33 x 44 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

35.90€

Dostupné ihneď

35.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kovový valec z dielne značky Kovap očarí každého malého milovníka áut či motorových vozidiel, a to buď ako ďalší model do zbierky, alebo na samostatnú hru. Odporúčame ako výborný darček pre chlapcov! Ide o tradičnú českú plechovú hračku s certifikátom "Bezpečnej hračky".

Pohyb hračky umožňuje perový strojček naťahovaný klúčikom. Samozrejmosťou je špeciálny mechanizmus, ktorý zaisťuje striedavú jazdu vpred a vzad.

Hra s ním podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu pohybov a povzbudzuje k samostatnej hre.

Materiálové zloženie: Oceľový plech, ktorý je povrchovo upravený ekologicky a zdravotne nezávadnými farbami. Plasty sú využívané minimálne, čím sa šetrí nielen životné prostredie, ale je zabezpečená aj pevnosť a odolnosť samotnej hračky.

Rozmer balenia: 49 x 33 x 44 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1005506
Značka Kovap
Krajina pôvodu Česko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8594988006007
Kód produktu 119.0600
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško