Valcový shaker

Taký jednoduchý - a taký efektný! Shaker je mimoriadne vďačný hudobný nástroj, ktorý je ideálny aj pre úplných začiatočníkov. Deťom pomôže zdokonaliť si motoriku aj koordináciu pohybov, vyladia si tiež zmysel pre rytmus. Shaker je vhodný pre samostatného muzikanta, ale aj ako súčasť väčšej kapely.Vhodné pre deti od 3 rokov.Materiál: ... drevoRozmery: 11 x 3,6 x 3,5 cm

čítať viac čítať menej

5.99€

Dostupné ihneď

5.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Taký jednoduchý - a taký efektný! Shaker je mimoriadne vďačný hudobný nástroj, ktorý je ideálny aj pre úplných začiatočníkov. Deťom pomôže zdokonaliť si motoriku aj koordináciu pohybov, vyladia si tiež zmysel pre rytmus. Shaker je vhodný pre samostatného muzikanta, ale aj ako súčasť väčšej kapely.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Materiál: drevo

Rozmery: 11 x 3,6 x 3,5 cm

SKU 1003712
Značka Corvus
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 4047542602596
Kód produktu 172.600259
Upozornenia Tovar nie je hračka, nevhodné pre deti do 3 rokov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško