Vajíčka hudobné 5ks

Nádherné farebné hudobné vajíčka, ktoré sú ako stvorené pre deti na prvé stretnutie so zvukmi, tónmi a rytmom. Každé vajíčko vydáva inú zvuk. Potraste jedno, dve, alebo viaceré naraz a zakaždým vytvoríte novú hudobnú symfóniu.Materiál: bukové drevoRozmery: priemer vajíčka 4,5cmFirma Haba patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Všetky ich ... hračky pomáhajú rozvíjať detskú tvorivosť, fantáziu, zručnosti a sú vyrobené zo 100% prírodných nezávadných a pre deti neškodlivých materiálov. Zároveň venuje vysokú pozornosť ochrane životného prostredia.

čítať viac čítať menej

27.06€

Bežná cena 27.90€

Dostupné ihneď

27.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Nádherné farebné hudobné vajíčka, ktoré sú ako stvorené pre deti na prvé stretnutie so zvukmi, tónmi a rytmom.

Každé vajíčko vydáva inú zvuk. Potraste jedno, dve, alebo viaceré naraz a zakaždým vytvoríte novú hudobnú symfóniu.

Materiál: bukové drevo
Rozmery: priemer vajíčka 4,5cm

Firma Haba patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Všetky ich hračky pomáhajú rozvíjať detskú tvorivosť, fantáziu, zručnosti a sú vyrobené zo 100% prírodných nezávadných a pre deti neškodlivých materiálov. Zároveň venuje vysokú pozornosť ochrane životného prostredia.

SKU 1173369
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 4010168077338
Kód produktu 36.7733
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško