Váha Príšerky

Originálny spôsob, ako sa učiť hrou a hrdý víťaz v kategórii Najlepšia hračka pre deti za rok 2020!Deti sa pri hre s týmito unikátnymi váhami trénujú nielen v jemnej motorike a v koordinácii pohybov očí a rúk, ale hlavne v počítaní, pochopení mier a váh, v odhade, logickom myslení, či ... priestorovom a imaginárnom vnímaní.Obsah balenia: 22 samostatných častíMateriálové zloženie: odolné drevo so zdravotne nezávadnou povrchovou úpravouRozmery váh: 38,2 x 18 x 14,2 cmRozmery balenia: 30 x 24 x 10 cm

čítať viac čítať menej

28.19€

Bežná cena 29.99€

Momentálne nedostupné

29.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálny spôsob, ako sa učiť hrou a hrdý víťaz v kategórii Najlepšia hračka pre deti za rok 2020!

Deti sa pri hre s týmito unikátnymi váhami trénujú nielen v jemnej motorike a v koordinácii pohybov očí a rúk, ale hlavne v počítaní, pochopení mier a váh, v odhade, logickom myslení, či priestorovom a imaginárnom vnímaní.

Obsah balenia: 22 samostatných častí

Materiálové zloženie: odolné drevo so zdravotne nezávadnou povrchovou úpravou

Rozmery váh: 38,2 x 18 x 14,2 cm

Rozmery balenia: 30 x 24 x 10 cm

SKU 1175406
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478029682
Kód produktu 38.0511
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško