Uzamykateľný denník Leňochod

Unikátny uzamykateľný denníček je ideálny na zaznamenávanie všetkých dôležitých nápadov, myšlienok, alebo tajomstiev. Budú tak na jednom mieste a v bezpečí!Denník s roztomilým motívom leňochoda je vhodným darčekom pre všetky zasnívané dievčatá. Je ideálny nielen do detskej izby, do školy, ale i na cestovanie.Počet strán: 120

9.60€

Bežná cena 9.90€

Dostupné ihneď

9.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Unikátny uzamykateľný denníček je ideálny na zaznamenávanie všetkých dôležitých nápadov, myšlienok, alebo tajomstiev. Budú tak na jednom mieste a v bezpečí!

Denník s roztomilým motívom leňochoda je vhodným darčekom pre všetky zasnívané dievčatá. Je ideálny nielen do detskej izby, do školy, ale i na cestovanie.

Počet strán: 120

SKU 1174602
Značka Tiger Tribe
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9341736007194
Kód produktu 663.61606
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tiger Tribe
Austrálska značka TIGER TRIBE vznikla v rovnakom čase, ako najslávnejší smartfón sveta s jabĺčkom v logu. A predsa je prvou voľbou práve pre tých rodičov, ktorí deti pri displejoch vychovávať nechcú. Inšpirovaní vlastnými dvoma „tigríčatami“, manželia Greenovci tvoria kreatívne a interaktívne hry, ktoré zároveň zohľadňujú moderný životný štýl - sú kompaktné a prenosné, ideálne na cesty aj dovolenky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško