Ústna harmonika 10 tónov - detský motív

Klasická ústna harmonika vhodná svojím štýlom a vizuálnym prevedením pre našich najmenších!Deti si ňou potrénujú nielen úchop a jemnú detskú motoriku, ale najmä audio vnímanie, cit pre rytmus a správne dýchanie a v neposlednom rade predstavivosť a vzťah k hudbe ako takej.Materiálové zloženie: kovHmotnosť: 0,07 kgVeľkosť: 10,7 cm

5.90€

Dostupné ihneď

5.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasická ústna harmonika vhodná svojím štýlom a vizuálnym prevedením pre našich najmenších!

Deti si ňou potrénujú nielen úchop a jemnú detskú motoriku, ale najmä audio vnímanie, cit pre rytmus a správne dýchanie a v neposlednom rade predstavivosť a vzťah k hudbe ako takej.

Materiálové zloženie: kov

Hmotnosť: 0,07 kg

Veľkosť: 10,7 cm

SKU 1131012
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4013594619547
Kód produktu 48 61954
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško