Urob si masku Divé zvieratá

Originálnu sadu 20 papierových masiek v 4 vizuálnych prevedeniach (jeleň, sova, líška a medvedík čistotný) oceníte napríklad pred prípravou na detský karneval alebo párty.Vašou úlohou bude masky povystrihovať podľa predkreslených čiar, vyfarbiť ich podľa skutočného výzoru zvierat, ktoré predstavujú, alebo podľa vlastnej fantázie a pripevniť k nim farebnú elastickú šnúrku, ... aby vám dobre držali a nepadali z tváre.Potrénujete si pritom jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, manuálnu zručnosť, trpezlivosť, ale aj imaginárne myslenie a kreativitu.Veľkosť masky: 18 x 18 cm

čítať viac čítať menej

14.45€

Bežná cena 14.90€

Momentálne nedostupné

14.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálnu sadu 20 papierových masiek v 4 vizuálnych prevedeniach (jeleň, sova, líška a medvedík čistotný) oceníte napríklad pred prípravou na detský karneval alebo párty.

Vašou úlohou bude masky povystrihovať podľa predkreslených čiar, vyfarbiť ich podľa skutočného výzoru zvierat, ktoré predstavujú, alebo podľa vlastnej fantázie a pripevniť k nim farebnú elastickú šnúrku, aby vám dobre držali a nepadali z tváre.

Potrénujete si pritom jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk, manuálnu zručnosť, trpezlivosť, ale aj imaginárne myslenie a kreativitu.

Veľkosť masky: 18 x 18 cm

SKU 1170051
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 9780735342255
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško