Úpletová loptička

Zažite hromadu zábavy s príjemnou bavlnenou loptičkou, plnenou vysokokvalitným granulátom.  Žonglujte, masírujte, háďžte, čokoľvek vám napadne. Loptička však nie je vhodná len do ruky. Šikovne si s ňou poradia aj vaše nohy. Rozpohybujte telo a vykonávajte sústredené pohyby tak, aby vám loptička nespadla. Loptičky sú v ponuke v rôznom farebnom ... prevedení. Nechajte sa prekvapiť naším výberom.Hmotnosť: 0,053 kg / ø 5 cm

čítať viac čítať menej

2.90€

Momentálne nedostupné

2.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Zažite hromadu zábavy s príjemnou bavlnenou loptičkou, plnenou vysokokvalitným granulátom.  

Žonglujte, masírujte, háďžte, čokoľvek vám napadne. Loptička však nie je vhodná len do ruky. Šikovne si s ňou poradia aj vaše nohy. Rozpohybujte telo a vykonávajte sústredené pohyby tak, aby vám loptička nespadla.

Loptičky sú v ponuke v rôznom farebnom prevedení. Nechajte sa prekvapiť naším výberom.

Hmotnosť: 0,053 kg / ø 5 cm

SKU 1134483
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594151627
Kód produktu 48.15162
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško