Ukladanie farieb Šašo magnetický

Klasická stohovacia hra v zložení 8 samostatných častí, ktorá využíva silu magnetov a trénuje tak detský úchop, motoriku, koordináciu očí a rúk, ale aj sústredenosť, vizuálnu, hmatovú a priestorovú predstavivosť, no aj logické myslenie. Materiálové zloženie: drevo Hmotnosť: 0,5 kg Veľkosť / priemer v najširšej časti: 21 cm / 9,5 cm

18.90€

Momentálne nedostupné

18.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasická stohovacia hra v zložení 8 samostatných častí, ktorá využíva silu magnetov a trénuje tak detský úchop, motoriku, koordináciu očí a rúk, ale aj sústredenosť, vizuálnu, hmatovú a priestorovú predstavivosť, no aj logické myslenie.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,5 kg

Veľkosť / priemer v najširšej časti: 21 cm / 9,5 cmSKU 1134203
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 4013594589284
Kód produktu 48 58928
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško