Ufo na diaľkové ovládanie

Autíčko na jednoduché diaľkové ovládanie je dizajnované pre malé rúčky s veľkými plánmi na preteky. Pípa, svieti, točí sa, odbočí, keď narazí na prekážku. Zachytí signál aj v inej miestnosti. V tme rozsvieti izbu ako na diskotéke pre batoľatá! Autíčko je vyrobené z recyklovateľných materiálov. Ideálny darček pre deti, ktoré ... milujú hračky na diaľkové ovládanie. Odporúčaný vek: 1 – 4 rokyRozmery: 16.5 x 12.7 x 10.2 cmSúčasťou sú 4 AA (1,5 V) baterky.

čítať viac čítať menej

29.00€

Bežná cena 29.90€

Momentálne nedostupné

29.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Autíčko na jednoduché diaľkové ovládanie je dizajnované pre malé rúčky s veľkými plánmi na preteky. Pípa, svieti, točí sa, odbočí, keď narazí na prekážku. Zachytí signál aj v inej miestnosti. V tme rozsvieti izbu ako na diskotéke pre batoľatá! Autíčko je vyrobené z recyklovateľných materiálov. Ideálny darček pre deti, ktoré milujú hračky na diaľkové ovládanie.

Odporúčaný vek: 1 – 4 roky
Rozmery: 16.5 x 12.7 x 10.2 cm
Súčasťou sú 4 AA (1,5 V) baterky.

SKU 1140959
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 062243269897
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško