Tvorenie Diamond art Lebka

Táto kreatívna sada značky KSG podporuje jemnú detskú motoriku, trénuje v trpezlivosti, upokojuje a v neposlednom rade rozvíja estetické cítenie. Všetky tvorivé dievčatá si ňou môžu vyrobiť efektný a žiarivý diamantový motív lebky vo veľkosti 20 x 3 x 20 cm.Sada obsahuje motív s predznačenými bodmi a farbami, ktorý je ... po stiahnutí transparentnej fólie samolepiaci; drobné diamanty, resp. ploché štrasové kamienky v rôznych farbách; malú plastovú misku na zosypané kamienky; lepiace pero na prenos kamienkov na motív a návod.Rozmery balenia: 20 x 20 cmOdporúčaný vek: 6 rokov a viac

čítať viac čítať menej

13.90€

Momentálne nedostupné

13.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Táto kreatívna sada značky KSG podporuje jemnú detskú motoriku, trénuje v trpezlivosti, upokojuje a v neposlednom rade rozvíja estetické cítenie. Všetky tvorivé dievčatá si ňou môžu vyrobiť efektný a žiarivý diamantový motív lebky vo veľkosti 20 x 3 x 20 cm.

Sada obsahuje motív s predznačenými bodmi a farbami, ktorý je po stiahnutí transparentnej fólie samolepiaci; drobné diamanty, resp. ploché štrasové kamienky v rôznych farbách; malú plastovú misku na zosypané kamienky; lepiace pero na prenos kamienkov na motív a návod.

Rozmery balenia: 20 x 20 cm

Odporúčaný vek: 6 rokov a viac

SKU 1173357
Značka Sequin Art
Krajina pôvodu Veľká Británia
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 5013634016113
Kód produktu 183.1611
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško