Tučniak set na hranie Plopper

Tučniak Plopper je pripravený na útok! Umiestnite mäkkú penovú loptičku do jeho otvorených úst, namierte na cieľ a prudko stlačte jeho bruško. V tú chvíľu loptička vystrelí a bude letieť vzduchom až do vzdialenosti 6 metrov.Obsahom balenia je 6 čiernych Plopper loptičiek a záchytná sieťka.Hra zabaví tak deti, ako aj ... dospelých, povzbudzuje k pohybu a sústredenosti, trénuje postreh, pozornosť a priestorové vnímanie. Môžete ju využívať v exteriéri, ale aj v interiéri. Úder loptičkou je bezbolestný a bezpečný. Materiálové zloženie: plast

čítať viac čítať menej

22.90€

Dostupné ihneď

22.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Tučniak Plopper je pripravený na útok! Umiestnite mäkkú penovú loptičku do jeho otvorených úst, namierte na cieľ a prudko stlačte jeho bruško. V tú chvíľu loptička vystrelí a bude letieť vzduchom až do vzdialenosti 6 metrov.

Obsahom balenia je 6 čiernych Plopper loptičiek a záchytná sieťka.

Hra zabaví tak deti, ako aj dospelých, povzbudzuje k pohybu a sústredenosti, trénuje postreh, pozornosť a priestorové vnímanie. Môžete ju využívať v exteriéri, ale aj v interiéri. Úder loptičkou je bezbolestný a bezpečný. 

Materiálové zloženie: plast

SKU 1173051
Značka Plopper
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4260304430293
Kód produktu 140.14013
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Nemiete na ľudí a zvieratá.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško