Trojpodlažný domček so zariadením

Existuje toľko spôsobov, ako sa zahrať s týmto domčekom ako je rodín na svete. Šesť izieb, pohyblivé schody, prestaviteľný na letnú i zimnú tématiku. Priestor pod strechou so solárnymi panelmi inšpiruje k hre plnej celoročných aktivít. Zahŕňa štyri sady izieb - spláňa, rodinná kúpelňa, obývačka a kuchyňa. Predstavivosť a kreativita: ... nabáda k napodobovacím a imaginárným hrám, podporuje fantáziu, vymýšľanie a rozprávanie príbehov, hranie rolí, tvorivosť. Sociálne zručnosti : základ komunikácie, spolupráce a spolupatričnosti, podporuje dôveru, priateľstvo a vývoj jazyka. Ocenenia: 2011 Oppenheim Toy Portfolio - Platinum Parents Choice - Zlato drevo, farba na vodnej báze 60 x 30 x 73.4 cm 10 kg

čítať viac čítať menej

154.69€

Bežná cena 169.99€

Momentálne nedostupné

169.99€

Rezervujte v 9 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Existuje toľko spôsobov, ako sa zahrať s týmto domčekom ako je rodín na svete.
Šesť izieb, pohyblivé schody, prestaviteľný na letnú i zimnú tématiku. Priestor pod strechou so solárnymi panelmi inšpiruje k hre plnej celoročných aktivít. Zahŕňa štyri sady izieb - spláňa, rodinná kúpelňa, obývačka a kuchyňa.
Predstavivosť a kreativita: nabáda k napodobovacím a imaginárným hrám, podporuje fantáziu, vymýšľanie a rozprávanie príbehov, hranie rolí, tvorivosť.
Sociálne zručnosti : základ komunikácie, spolupráce a spolupatričnosti, podporuje dôveru, priateľstvo a vývoj jazyka.

Ocenenia: 2011
Oppenheim Toy Portfolio - Platinum
Parents Choice - Zlato

drevo, farba na vodnej báze
60 x 30 x 73.4 cm
10 kg

SKU 1151043
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478005679
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško