Triangel

Prvé kroky do sveta hudby môžu byť ľahšie aj vďaka klasickému kovovému trianglu! Ten deťom prinesie veľa radosti a zábavy, potrénuje ich jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale hlavne stimuluje ich audiovizuálne vnímanie a zmysel pre rytmus.Materiálové zloženie: kovRozmery: 10,7 cmHmotnosť: 0,15 kg

5.90€

Dostupné ihneď

5.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Prvé kroky do sveta hudby môžu byť ľahšie aj vďaka klasickému kovovému trianglu! Ten deťom prinesie veľa radosti a zábavy, potrénuje ich jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale hlavne stimuluje ich audiovizuálne vnímanie a zmysel pre rytmus.

Materiálové zloženie: kov

Rozmery: 10,7 cm

Hmotnosť: 0,15 kg

SKU 1175605
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594350044
Kód produktu 48.UC004
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Malá lopta, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško