Trblietavý neónový prášok - 5 druhov

Použite svoju predstavivosť pri tvorbe dokonalého slizu, ktorý doladíte pomocou úžasných neónových trblietavých práškov.So sadou piatich druhov neónových práškov bude výroba jedinečného slizu hračkou. Zmiešajte aktivátor s lepidlom, spolu dokážu robiť zázraky! Pridajte neónové trblietavé prášky podľa vlastnej fantázie a super sliz je na svete!Sliz je elastický, ťahavý a vďaka ... svojej konzistencii zaručuje dokonalú zábavu. Vyzerá, akoby chcel pretiecť cez prsty, ale namiesto toho sa naťahuje. Keď ho stlačíte, uteká do všetkých strán a potom sa opäť vráti k svojmu tvaru.Hrou so slizom deti precvičujú kreativitu a jemnú motoriku.

čítať viac čítať menej

6.99€

Momentálne nedostupné

6.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Použite svoju predstavivosť pri tvorbe dokonalého slizu, ktorý doladíte pomocou úžasných neónových trblietavých práškov.

So sadou piatich druhov neónových práškov bude výroba jedinečného slizu hračkou. Zmiešajte aktivátor s lepidlom, spolu dokážu robiť zázraky! Pridajte neónové trblietavé prášky podľa vlastnej fantázie a super sliz je na svete!

Sliz je elastický, ťahavý a vďaka svojej konzistencii zaručuje dokonalú zábavu. Vyzerá, akoby chcel pretiecť cez prsty, ale namiesto toho sa naťahuje. Keď ho stlačíte, uteká do všetkých strán a potom sa opäť vráti k svojmu tvaru.

Hrou so slizom deti precvičujú kreativitu a jemnú motoriku.

SKU 1173693
Značka Tuban
Krajina pôvodu Poľsko
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 5901087030483
Kód produktu 280.TU3048
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Tuban
Tuban je svetovým špecialistom na mydlové bubliny a slizy. Vyrába sa v EÚ v súlade s normou PN EN71, čo je bezpečnostná norma pre detské hračky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško