Traktor Dragtor

Traktor Dragtor je vždy pripravený zapojiť sa do tej najzábavnejšej hry. Pohyb traktoru zaisťuje unikátny perový strojček naťahovaný kľúčikom. Funkčná prevodovka má 3 rýchlosti dopredu a spiatočku. Traktor sa dá volantom skutočne riadiť a naviac ho aj zabrzdiť ručnou brzdou. Táto hračka pre deti prichádza s prepracovaným a kvalitným dizajnom, ... atraktívnym vzhľadom a skvelými vlastnosťami. Pri hre je dieťa nútené precvičovať svoju jemnú motoriku a koordináciu pohybov. Ideálna hračka pre deti od 3 rokov.Rozmery krabice: 53 x 36 cmTradičné české plechové hračky Kovap s certifikátom Bezpečné hračky.

čítať viac čítať menej

45.00€

Dostupné ihneď

45.00€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Traktor Dragtor je vždy pripravený zapojiť sa do tej najzábavnejšej hry. Pohyb traktoru zaisťuje unikátny perový strojček naťahovaný kľúčikom. Funkčná prevodovka má 3 rýchlosti dopredu a spiatočku. Traktor sa dá volantom skutočne riadiť a naviac ho aj zabrzdiť ručnou brzdou. Táto hračka pre deti prichádza s prepracovaným a kvalitným dizajnom, atraktívnym vzhľadom a skvelými vlastnosťami. Pri hre je dieťa nútené precvičovať svoju jemnú motoriku a koordináciu pohybov.

Ideálna hračka pre deti od 3 rokov.

Rozmery krabice: 53 x 36 cm

Tradičné české plechové hračky Kovap s certifikátom Bezpečné hračky.

SKU 1160701
Značka Kovap
Krajina pôvodu Česko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 8594988003716
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško