Tkanie s korálkami

Originálna kreatívna sada, s ktorou sa deti naučia vytvoriť si unikátne korálkové náramky, a to až v 15 jedinečných vzoroch podľa vlastnej fantázie.Technika je výborná na tréning jemnej motoriky, manuálnej zručnosti, sústredenosti i trpezlivosti, ale aj estetického cítenia a predstavivosti.Balenie obsahuje koráliky v 16 rôznych farbách, náramkové zapínania, priadzu, 10 ... vzorových šablón s podrobným postupom, ako aj 15 prázdnych šablón pre vlastnú tvorbu. Rozmery balenia: 40 x 7 x 28 cm

čítať viac čítať menej

23.03€

Bežná cena 23.50€

Momentálne nedostupné

23.50€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálna kreatívna sada, s ktorou sa deti naučia vytvoriť si unikátne korálkové náramky, a to až v 15 jedinečných vzoroch podľa vlastnej fantázie.

Technika je výborná na tréning jemnej motoriky, manuálnej zručnosti, sústredenosti i trpezlivosti, ale aj estetického cítenia a predstavivosti.

Balenie obsahuje koráliky v 16 rôznych farbách, náramkové zapínania, priadzu, 10 vzorových šablón s podrobným postupom, ako aj 15 prázdnych šablón pre vlastnú tvorbu. 

Rozmery balenia: 40 x 7 x 28 cm

SKU 1171935
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802101543
Kód produktu 253 BE001
Upozornenia Vhodné pre deti od 8 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Používajte pod dohľadom dospelej osoby. Obsahuje ostré predmety. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu tr
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško