Textilná pizza

Prosíte si extra syr? Paprika by nemala chýbať! S touto sadou si deti môžu pripravovať ich pizzu kedykoľvek a podľa svojej chuti. Skvelý doplnok do detskej kuchyne. Podporuje počítanie, rozvoj základnej komunikácie, predstavivosť, hranie rolí. Rozmer: pizza doska je 25 cm dlhá s priemerom 17 cm. Materiál: drevo, plsť, farby ... na vodnej báze.

čítať viac čítať menej

18.19€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

19.99€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Prosíte si extra syr? Paprika by nemala chýbať! S touto sadou si deti môžu pripravovať ich pizzu kedykoľvek a podľa svojej chuti. Skvelý doplnok do detskej kuchyne. Podporuje počítanie, rozvoj základnej komunikácie, predstavivosť, hranie rolí.

Rozmer: pizza doska je 25 cm dlhá s priemerom 17 cm.

Materiál: drevo, plsť, farby na vodnej báze.

SKU 1137449
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478007116
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško