Textilná knižka Motýlik

Knižky pre bábätká, ktoré ešte nevedia čítať, musia vedieť zaujať zvedavosť a zmysly najmenších čitateľov. Textilná knižka s motívom roztomilého motýlika ponúka zábavné prvky, ktoré prirodzene stimulujú zrakové, sluchové aj dotykové vnemy dieťatka. Výborná hračka pre deti, ktoré sa práve začínajú zoznamovať s okolitým svetom. Hračka pre deti od 6 mesiacov.Rozmery: ... 13,5 x 13,5 cmHmotnosť: 70 g

čítať viac čítať menej

13.48€

Bežná cena 13.90€

Dostupné ihneď

13.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Knižky pre bábätká, ktoré ešte nevedia čítať, musia vedieť zaujať zvedavosť a zmysly najmenších čitateľov. Textilná knižka s motívom roztomilého motýlika ponúka zábavné prvky, ktoré prirodzene stimulujú zrakové, sluchové aj dotykové vnemy dieťatka. Výborná hračka pre deti, ktoré sa práve začínajú zoznamovať s okolitým svetom.

Hračka pre deti od 6 mesiacov.

Rozmery: 13,5 x 13,5 cm

Hmotnosť: 70 g

SKU 1161246
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 mesiacov
EAN 4010168220208
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško