Tetovačky Coloured

Krásne a štýlové tetovačky na telo značky Buki, ktorým prepadne nejedna mladá slečna! Výber je široký, motívy rôzne, prevedenie farebné a vo výsledku tak efektné.  Balenie obsahuje 75 väčších i menších dočasných tetovaní, ktoré sa aplikujú veľmi jednoducho a rýchlo. Stači si len zvoliť motív, odlepiť alebo vystrihnúť ho, priložiť ... si ho na pokožku, jemne pritlačiť a vlhkou špongiou po dobu asi 20 sekúnd po ňom prechádzať. Rozmery jedného bloku s tetovačkami: 15,2 x 0,1 x 25 cm Odporúčaný vek: 8 rokov a viac

čítať viac čítať menej

4.84€

Bežná cena 4.99€

Momentálne nedostupné

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Krásne a štýlové tetovačky na telo značky Buki, ktorým prepadne nejedna mladá slečna! Výber je široký, motívy rôzne, prevedenie farebné a vo výsledku tak efektné. 

Balenie obsahuje 75 väčších i menších dočasných tetovaní, ktoré sa aplikujú veľmi jednoducho a rýchlo. Stači si len zvoliť motív, odlepiť alebo vystrihnúť ho, priložiť si ho na pokožku, jemne pritlačiť a vlhkou špongiou po dobu asi 20 sekúnd po ňom prechádzať.

Rozmery jedného bloku s tetovačkami: 15,2 x 0,1 x 25 cm

Odporúčaný vek: 8 rokov a viac

SKU 1173831
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802102663
Kód produktu 253.TA003
Upozornenia Pre deti od 8 rokov.Nevhodné pre deti do 3 rokov.Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Neaplikujte blízko očí.Ak spozorujete na koži začervenanie, alebo inú reakciu, tetovanie ihneď odstránte.Uchovajte informácie pre ďalšie použitie.Farby a obsah
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou