Tetovačky Coloured

75 krásnych a štýlových dočasných tetovačiek na telo v rôznych motívoch. Aplikujú sa rýchlo a jednoducho - stačí len zvoliť motív, odlepiť alebo vystrihnúť ho, priložiť na pokožku, jemne pritlačiť a vlhkou špongiou po dobu 20 sekúnd po ňom prechádzať. Rozmery jedného bloku s tetovačkami: 15,2 x 0,1 x 25 ... cm

čítať viac čítať menej

4.84€

Bežná cena 4.99€

Momentálne nedostupné

4.99€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

75 krásnych a štýlových dočasných tetovačiek na telo v rôznych motívoch.

Aplikujú sa rýchlo a jednoducho - stačí len zvoliť motív, odlepiť alebo vystrihnúť ho, priložiť na pokožku, jemne pritlačiť a vlhkou špongiou po dobu 20 sekúnd po ňom prechádzať.

Rozmery jedného bloku s tetovačkami: 15,2 x 0,1 x 25 cm

SKU 1173831
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 3700802102663
Kód produktu 253.TA003
Upozornenia Pre deti od 8 rokov.Nevhodné pre deti do 3 rokov.Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Neaplikujte blízko očí.Ak spozorujete na koži začervenanie, alebo inú reakciu, tetovanie ihneď odstránte.Uchovajte informácie pre ďalšie použitie.Farby a obsah
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško