Terra Kids Terč na šípky

Hrajte šípky na úrovni a ako turnajový profesionál! Pomôže vám k tomu terč na šípky z dielne značky Haba a jej rady Terra Kids, ktorý je svojím štýlom a univerzálnym vizuálnym prevedením vhodný ako darček tak pre chlapcov, ako i dievčatá.Balenie obsahuje vysoko kvalitný terč, 6 ks šípok a zápisník ... na zaznamenávanie dosiahnutého skóre.Šípky sa v terči ľahko uchytia, dobre držia a pritom sa dajú jednoducho a rýchlo vytiahnuť.Terč sa dá využiť tak v interiéri, ako i v exteriéri a jeho montáž je maximálne efektívna. Priemer terča: cca 41 cmOdporúčaný vek: 14 rokov a viac

čítať viac čítať menej

27.46€

Bežná cena 28.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hrajte šípky na úrovni a ako turnajový profesionál! Pomôže vám k tomu terč na šípky z dielne značky Haba a jej rady Terra Kids, ktorý je svojím štýlom a univerzálnym vizuálnym prevedením vhodný ako darček tak pre chlapcov, ako i dievčatá.

Balenie obsahuje vysoko kvalitný terč, 6 ks šípok a zápisník na zaznamenávanie dosiahnutého skóre.

Šípky sa v terči ľahko uchytia, dobre držia a pritom sa dajú jednoducho a rýchlo vytiahnuť.

Terč sa dá využiť tak v interiéri, ako i v exteriéri a jeho montáž je maximálne efektívna.

Priemer terča: cca 41 cm

Odporúčaný vek: 14 rokov a viac

SKU 1174411
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 4010168241050
Kód produktu 36.304425
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov, obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou