Teleskop zelený Junior

Ak máte doma malého prieskumníka alebo prieskumníčku, ktorí stále niečo vymýšľajú a radi objavujú svet okolo seba vo dne či v noci, tento pestro sfarbený astronomický detský ďalekohľad je určený priamo im. Jeho schopnosť zaostriť pomocou statívu je totiž perfektný. Budete s ním mať možnosť uskutočniť až 10 experimentov, aby ... ste sa naučili pozorovať a objavovať napríklad prírodu. Predmet dokáže zväčšiť až 15x, priemer objektívu je 35 mm, statív je možné nastaviť až do výšky 30 cm. Odporúčaný vek je 4 roky a viac. Farebný ilustrovaný návod na použitie je súčasťou balenia.

čítať viac čítať menej

33.85€

Bežná cena 34.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Ak máte doma malého prieskumníka alebo prieskumníčku, ktorí stále niečo vymýšľajú a radi objavujú svet okolo seba vo dne či v noci, tento pestro sfarbený astronomický detský ďalekohľad je určený priamo im. Jeho schopnosť zaostriť pomocou statívu je totiž perfektný. Budete s ním mať možnosť uskutočniť až 10 experimentov, aby ste sa naučili pozorovať a objavovať napríklad prírodu.

Predmet dokáže zväčšiť až 15x, priemer objektívu je 35 mm, statív je možné nastaviť až do výšky 30 cm.

Odporúčaný vek je 4 roky a viac.

Farebný ilustrovaný návod na použitie je súčasťou balenia.SKU 1171924
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 3700802101765
Kód produktu 253.9004
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Nikdy nepozerajte s teleskopom priamo so slnka alebo iné silného svetla. Riziko
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou