Teleskop zelený Junior

Detský astronomický ďalekohľad umožňuje až 15-násobné zväčšenie pozorovaného objektu a je určený na nočné pozorovanie hviezd a denné pozorovanie prírody či zvierat. Pomáha stimulovať intelektuálny rozvoj a zvedavosť malých detí, schopnosť sústredenia, pozornosti a trpezlivosti, ale aj vizuálne, priestorové či imaginárne vnímanie. Súčasťou balenia je aj ilustrovaný návod až k 10 ... rôznym pozorovaniam.Obsahom balenia je odolný plastový teleskop a stojan - trojnožka v praktických rozmeroch a váhe, ktoré uľahčujú jeho prenášanie. Priemer objektívu je 35 mm a statív je možné nastaviť až do výšky 30 cm.Rozmery balenia: 36,50 x 7,50 x 13 cm

čítať viac čítať menej

33.85€

Bežná cena 34.90€

Dostupné ihneď

34.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Detský astronomický ďalekohľad umožňuje až 15-násobné zväčšenie pozorovaného objektu a je určený na nočné pozorovanie hviezd a denné pozorovanie prírody či zvierat. 

Pomáha stimulovať intelektuálny rozvoj a zvedavosť malých detí, schopnosť sústredenia, pozornosti a trpezlivosti, ale aj vizuálne, priestorové či imaginárne vnímanie. Súčasťou balenia je aj ilustrovaný návod až k 10 rôznym pozorovaniam.

Obsahom balenia je odolný plastový teleskop a stojan - trojnožka v praktických rozmeroch a váhe, ktoré uľahčujú jeho prenášanie. Priemer objektívu je 35 mm a statív je možné nastaviť až do výšky 30 cm.

Rozmery balenia: 36,50 x 7,50 x 13 cmSKU 1171924
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 3700802101765
Kód produktu 253.9004
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Nikdy nepozerajte s teleskopom priamo so slnka alebo iné silného svetla. Riziko p
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško