Travelscope - cestovný teleskop

Ak máte doma malého prieskumníka alebo prieskumníčku, ktorí stále niečo vymýšľajú a radi objavujú svet okolo seba, tento farebný detský cestovný teleskop je určený priamo im. Ďalekohľad má zabudované LED svetlo a okolitý svet dokáže zväčšiť až 20 násobne. Monitorovacia trubica je zasúvateľná, vďaka čomu sa s teleskopom ľahšie manipuluje. ... Jeho súčasťou je vstavaná rukoväť pre lepšiu uchopiteľnosť a ovládanie. Priemer šošovky je 40 mm, rozmery balenia: 42 x 6,7 x 14 cm. Odporúčaný vek: 6 rokov a viac. Teleskop si vyžaduje 2 batérie, ktoré však nie sú súčasťou balenia.

čítať viac čítať menej

23.18€

Bežná cena 23.90€

Momentálne nedostupné

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Ak máte doma malého prieskumníka alebo prieskumníčku, ktorí stále niečo vymýšľajú a radi objavujú svet okolo seba, tento farebný detský cestovný teleskop je určený priamo im.

Ďalekohľad má zabudované LED svetlo a okolitý svet dokáže zväčšiť až 20 násobne. Monitorovacia trubica je zasúvateľná, vďaka čomu sa s teleskopom ľahšie manipuluje. Jeho súčasťou je vstavaná rukoväť pre lepšiu uchopiteľnosť a ovládanie.

Priemer šošovky je 40 mm, rozmery balenia: 42 x 6,7 x 14 cm.

Odporúčaný vek: 6 rokov a viac.

Teleskop si vyžaduje 2 batérie, ktoré však nie sú súčasťou balenia.

SKU 1172542
Značka Buki
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 3700802102137
Kód produktu 253.BL020
Upozornenia Vhodné pre deti od 6 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť. Nikdy nepozerajte priamo do slnka alebo iného silného
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou