Telefón HiPhone strieborný

Realisticky pôsobiaci detský dotykový mobilný telefón z dielne značky B. Toys v striebornom prevedení je ideálnym darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Edukatívna dotyková obrazovka, intuitívne ovládanie, možnosť nahrávania a opätovného prehrávania odkazov, či niekoľko nahratých tónov a melódií. Slúži na podporu jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka či ... manuálnej zručnosti. Materiálové zloženie je pre deti maximálne bezpečné, neobsahuje ftaláty, BPA, ani iné škodliviny. Súčasťou balenia sú 3x AAA batérie a jednoduchý manuál. Rozmery: 8 x 13 x 3 cm Odporúčaný vek: 18 mesiacov - 5 rokov

čítať viac čítať menej

18.33€

Bežná cena 18.90€

Momentálne nedostupné

18.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Realisticky pôsobiaci detský dotykový mobilný telefón z dielne značky B. Toys v striebornom prevedení je ideálnym darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá.

Edukatívna dotyková obrazovka, intuitívne ovládanie, možnosť nahrávania a opätovného prehrávania odkazov, či niekoľko nahratých tónov a melódií.

Slúži na podporu jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka či manuálnej zručnosti.

Materiálové zloženie je pre deti maximálne bezpečné, neobsahuje ftaláty, BPA, ani iné škodliviny.

Súčasťou balenia sú 3x AAA batérie a jednoduchý manuál.

Rozmery: 8 x 13 x 3 cm

Odporúčaný vek: 18 mesiacov - 5 rokov

SKU 1173585
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 062243353329
Kód produktu 195.1697
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško