Teifoc Tehly 100ks

Sada obsahuje viac ako 100 stavebných dielikov. Tehličky slúžia k rozšíreniu stavebníc Teifoc. V prípade, že chcete použiť tehličky z tejto sady na samostatnú stavbu, je potrebné dokúpiť maltu (nie je súčasťou tohto balenia).Sada obsahuje tieto tvary:-dlhé obdĺžnikové doštičky (4 ks v balení, rozmery sú cca 9 x 2,5 cm)-krátke ... obdĺžnikové doštičky (4 ks v balení, rozmery cca 4,5 x 2,5 cm)-kocky (rozmery cca 1,5 x 1,5 x 1 cm)-kvádre (v balení väčšina, rozmery cca 3 x 1,5 x 1 cm)-2 veľkosti trojbokých hranolov (rozmery cca 2,5 x 2,5 x 1 cm // 1,3 x 1,3 x 1,5 cm)

čítať viac čítať menej

13.90€

Dostupné ihneď

13.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Sada obsahuje viac ako 100 stavebných dielikov. Tehličky slúžia k rozšíreniu stavebníc Teifoc. V prípade, že chcete použiť tehličky z tejto sady na samostatnú stavbu, je potrebné dokúpiť maltu (nie je súčasťou tohto balenia).

Sada obsahuje tieto tvary:

-dlhé obdĺžnikové doštičky (4 ks v balení, rozmery sú cca 9 x 2,5 cm)
-krátke obdĺžnikové doštičky (4 ks v balení, rozmery cca 4,5 x 2,5 cm)
-kocky (rozmery cca 1,5 x 1,5 x 1 cm)
-kvádre (v balení väčšina, rozmery cca 3 x 1,5 x 1 cm)
-2 veľkosti trojbokých hranolov (rozmery cca 2,5 x 2,5 x 1 cm // 1,3 x 1,3 x 1,5 cm)

SKU 1131409
Značka Teifoc
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 4250503610053
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, hrozí riziko udusenia.
Teifoc
Prečo by deti mali stavať domčeky z plastových kociek, keď môžu použiť skutočné pálené tehly? Stavebnice TEIFOC sú 100% prírodné a ponúkajú autentický zážitok práce so skutočným stavebným materiálom. Sú také realistické, že ich dokonca používajú aj architektonické štúdiá či školy. Nejde tiež o hru na jedno použitie – stavbu namočíte, prírodná malta sa rozpustí a staviate nanovo. Prírodná stavebnica Teifoc umožňuje deťom postaviť naozajstný dom podľa svojich predstáv a fantázie! Deti si môžu vyskúšať reálnu prácu dospelých majstrov v miniatúre. Malí architekti nájdu v sadách Teifoc všetko potrebné k stavbe - návody, predlohy, maltu, murársku lyžicu a rôzne pálené tehly. Pri stavaní si deti zdokonaľujú jemnú motoriku rúk, logické aj priestorové myslenie a schopnosť vopred plánovať. Stavebnice Teifoc sú ideálne pre deti od 6 rokov a vďaka 100% prírodnému zloženiu sú zdravotne nezávadné a bezpečné.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško