Teifoc Štartovací box 110 ks

Sada obsahuje 110 kusov pálených tehličiek. Súčasťou balenia je aj miska na maltu, malta, murárska lyžica a detailný návod. Tehličky sú opakovane použiteľné, maltu je možné rozpustiť vo vode. Súčasťou balenia sú okrem tehličiek a malty aj dvere a okno, presne ako na fotografii.

23.90€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

23.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Sada obsahuje 110 kusov pálených tehličiek. Súčasťou balenia je aj miska na maltu, malta, murárska lyžica a detailný návod. Tehličky sú opakovane použiteľné, maltu je možné rozpustiť vo vode.

Súčasťou balenia sú okrem tehličiek a malty aj dvere a okno, presne ako na fotografii.

Značka Teifoc
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 4250503610121
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, hrozí riziko udusenia.
Teifoc
Prečo by deti mali stavať domčeky z plastových kociek, keď môžu použiť skutočné pálené tehly? Stavebnice TEIFOC sú 100% prírodné a ponúkajú autentický zážitok práce so skutočným stavebným materiálom. Sú také realistické, že ich dokonca používajú aj architektonické štúdiá či školy. Nejde tiež o hru na jedno použitie – stavbu namočíte, prírodná malta sa rozpustí a staviate nanovo. Prírodná stavebnica Teifoc umožňuje deťom postaviť naozajstný dom podľa svojich predstáv a fantázie! Deti si môžu vyskúšať reálnu prácu dospelých majstrov v miniatúre. Malí architekti nájdu v sadách Teifoc všetko potrebné k stavbe - návody, predlohy, maltu, murársku lyžicu a rôzne pálené tehly. Pri stavaní si deti zdokonaľujú jemnú motoriku rúk, logické aj priestorové myslenie a schopnosť vopred plánovať. Stavebnice Teifoc sú ideálne pre deti od 6 rokov a vďaka 100% prírodnému zloženiu sú zdravotne nezávadné a bezpečné.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou