Teifoc Letný dom

Sada obsahuje približne 130 stavebných častí. Súčasťou balenia je aj miska na maltu, malta, murárska lyžica a detailný návod. Tehličky sú opakovane použiteľné, maltu je možné rozpustiť vo vode.

29.90€

Dostupné ihneď

29.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Sada obsahuje približne 130 stavebných častí. Súčasťou balenia je aj miska na maltu, malta, murárska lyžica a detailný návod. Tehličky sú opakovane použiteľné, maltu je možné rozpustiť vo vode.

SKU 1130451
Značka Teifoc
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 4250503610435
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, hrozí riziko udusenia.
Teifoc
Prečo by deti mali stavať domčeky z plastových kociek, keď môžu použiť skutočné pálené tehly? Stavebnice TEIFOC sú 100% prírodné a ponúkajú autentický zážitok práce so skutočným stavebným materiálom. Sú také realistické, že ich dokonca používajú aj architektonické štúdiá či školy. Nejde tiež o hru na jedno použitie – stavbu namočíte, prírodná malta sa rozpustí a staviate nanovo. Prírodná stavebnica Teifoc umožňuje deťom postaviť naozajstný dom podľa svojich predstáv a fantázie! Deti si môžu vyskúšať reálnu prácu dospelých majstrov v miniatúre. Malí architekti nájdu v sadách Teifoc všetko potrebné k stavbe - návody, predlohy, maltu, murársku lyžicu a rôzne pálené tehly. Pri stavaní si deti zdokonaľujú jemnú motoriku rúk, logické aj priestorové myslenie a schopnosť vopred plánovať. Stavebnice Teifoc sú ideálne pre deti od 6 rokov a vďaka 100% prírodnému zloženiu sú zdravotne nezávadné a bezpečné.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško