Taštička malého výskumníka

Výborný darček pre každého malého zvedavca či výskumníka. Praktická a kvalitná sada nástrojov povýši každý hravý prieskum na skutočné bádanie! Taštička malého výskumníka obsahuje: multifunkčný vreckový nožík (6 funkcií), kvalitnú LED baterku, kompas, dvojaké zväčšovacie sklíčkoTo všetko v praktickej a kompaktnej taštičke, ktorú možno jednoducho upevniť na opasok.Taštička malého prieskumníka ... je skvelý doplnok pre chlapcov, ale aj pre dievčatá, ktoré rady objavujú okolitý svet.  

čítať viac čítať menej

19.30€

Bežná cena 19.90€

Momentálne nedostupné

19.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Výborný darček pre každého malého zvedavca či výskumníka. Praktická a kvalitná sada nástrojov povýši každý hravý prieskum na skutočné bádanie!

Taštička malého výskumníka obsahuje: multifunkčný vreckový nožík (6 funkcií), kvalitnú LED baterku, kompas, dvojaké zväčšovacie sklíčko

To všetko v praktickej a kompaktnej taštičke, ktorú možno jednoducho upevniť na opasok.

Taštička malého prieskumníka je skvelý doplnok pre chlapcov, ale aj pre dievčatá, ktoré rady objavujú okolitý svet.

 

SKU 1150802
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4010168210100
Upozornenia Tovar nie je hračka. Používať len pod dohľadom dospelej osoby.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško