Taška Crossbody čierna

Originálna taška Pixie Crew, ktorú si pomocou malých "pixiekov" môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv.Jedinečná a každý deň nová! Pohodlná a zároveň štýlová "dokladovka" je vhodná všade, kde chcete mať kontrolu nad osobnými vecami. Kapsa je rozdelená na dve hlavné časti. Väčší priestor je vhodný pre telefón, peňaženku, zápisník, fotoaparát, ... či malú flašku na pitie. Menšia časť slúži na veci menej frekventovanej potreby. Predná kapsička sa zatvára na zips a je vhodná na kľúče, či iné drobnosti.Silikónová plocha vytvára priestor pre 443ks políčok, na ktoré je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné "pixieky". Tých nájdete v balíčku 200ks a v prípade potreby je možné dokúpiť ďalšie. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov.Každá taška je jedinečným kúskom, presne ako jeho nositeľ či nositeľka. Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.Rozmer: 21,5 x 17 x 6,2 cm

čítať viac čítať menej

23.99€

Bežná cena 24.99€

Dostupné ihneď

24.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálna taška Pixie Crew, ktorú si pomocou malých "pixiekov" môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv.

Jedinečná a každý deň nová! Pohodlná a zároveň štýlová "dokladovka" je vhodná všade, kde chcete mať kontrolu nad osobnými vecami. Kapsa je rozdelená na dve hlavné časti. Väčší priestor je vhodný pre telefón, peňaženku, zápisník, fotoaparát, či malú flašku na pitie. Menšia časť slúži na veci menej frekventovanej potreby. Predná kapsička sa zatvára na zips a je vhodná na kľúče, či iné drobnosti.

Silikónová plocha vytvára priestor pre 443ks políčok, na ktoré je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné "pixieky". Tých nájdete v balíčku 200ks a v prípade potreby je možné dokúpiť ďalšie. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov.

Každá taška je jedinečným kúskom, presne ako jeho nositeľ či nositeľka. Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Rozmer: 21,5 x 17 x 6,2 cm

SKU 1173305
Značka Pixie Crew
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 2100000007097
Kód produktu 726.PXB-11-L24
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško