Tarantula na diaľkové ovládanie

Obrovská, realisticky pôsobiaca tarantula na diaľkové ovládanie, s ktorou si užijete kopu zábavy. Nohy tarantuly majú kĺby, o to skutočnejšia sa pri svojom pohybe zdá.Ovládač má dosah až 7,5 m a dokážete ním ovládať tarantulu v 4 rôznych smeroch - dopredu, dozadu, doprava a doľava.Súčasťou balenia je aj ilustrovaný ... návod na používanie vrátane zaujimavostí zo života tarantúl.Ovládač vyžaduje 1 batériu 6LR61 (9V) a tarantula 4 batérie LR06, ktoré však nie sú súčasťou balenia.Rozmery balenia: 33 x 24 x 8,5 cm

čítať viac čítať menej

33.85€

Bežná cena 34.90€

Dostupné ihneď

34.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Obrovská, realisticky pôsobiaca tarantula na diaľkové ovládanie, s ktorou si užijete kopu zábavy. Nohy tarantuly majú kĺby, o to skutočnejšia sa pri svojom pohybe zdá.

Ovládač má dosah až 7,5 m a dokážete ním ovládať tarantulu v 4 rôznych smeroch - dopredu, dozadu, doprava a doľava.

Súčasťou balenia je aj ilustrovaný návod na používanie vrátane zaujimavostí zo života tarantúl.

Ovládač vyžaduje 1 batériu 6LR61 (9V) a tarantula 4 batérie LR06, ktoré však nie sú súčasťou balenia.

Rozmery balenia: 33 x 24 x 8,5 cm

SKU 1160119
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 3700802100942
Upozornenia Vhodné pre deti od 6 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môže trochu líšiť. Potrebné 1ks batérii 6LR61 (9V) a 4ks batérii LR06 ni
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško