Tanier Kamaráti z dvora

Hravé vizuálne prevedenie a praktický a skladný dizajn tanierov, misiek, pohárov i príborov ocenia nielen deti, ale aj ich rodičia.Materiálové zloženie: zdravotne nezávadný melamín bez obsahu PVC, BPA, ftalátov či olova (umývateľný aj v umývačke riadu)Priemer taniera: 20 cm

7.75€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

7.99€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hravé vizuálne prevedenie a praktický a skladný dizajn tanierov, misiek, pohárov i príborov ocenia nielen deti, ale aj ich rodičia.

Materiálové zloženie: zdravotne nezávadný melamín bez obsahu PVC, BPA, ftalátov či olova (umývateľný aj v umývačke riadu)

Priemer taniera: 20 cm

SKU 1170954
Značka Crocodile Creek
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 732396635923
Kód produktu 661 6359-2
Upozornenia Pred prvým použitím umyť a pred každým použitím skontrolovať. Riadne uchovať. Používať pod dohľadom dospelej osoby. Pred podaním jedla skontrolovať teplotu pokrmu. Poškodený tovar vyhoďte. Tovar sa môže v prípade pádu rozbiť.
Crocodile Creek
Pestrofarebné, moderné a nápadité. Tašky, doplnky a potreby na stolovanie značky CROCODILE CREEK deti upútajú na prvý pohľad. Spokojní ale zároveň môžu byť aj rodičia – táto značka mimoriadne dbá na bezpečnosť a nezávadnosť svojich produktov. Nenájdete v nich žiadne PVC, BPA, ftaláty a ďalšie škodliviny a prechádzajú prísnymi laboratórnymi testami.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško