Tangram

Originálna 7-dielna skladačka na spôsob origami poteší všetky deti so zmyslom pre detail a tvorivé myslenie! Obsahuje dieliky rôznych tvarov a veľkostí. Môžete ňou skladať tak podľa predlôh, ako aj podľa vlastnej fantázie.Fantastický pomocník na tréning jemnej detskej motoriky, koordinácie pohybov očí a rúk, ale hlavne vizuálneho a priestorového vnímania, ... logického myslenia, fantázie a predstavivosti.Materiálové zloženie: drevoRozmery najväčšieho dielika: cca 16 x 7,9 cm Hmotnosť: cca 1 kg

čítať viac čítať menej

6.90€

Dostupné ihneď

6.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálna 7-dielna skladačka na spôsob origami poteší všetky deti so zmyslom pre detail a tvorivé myslenie! Obsahuje dieliky rôznych tvarov a veľkostí. Môžete ňou skladať tak podľa predlôh, ako aj podľa vlastnej fantázie.

Fantastický pomocník na tréning jemnej detskej motoriky, koordinácie pohybov očí a rúk, ale hlavne vizuálneho a priestorového vnímania, logického myslenia, fantázie a predstavivosti.

Materiálové zloženie: drevo

Rozmery najväčšieho dielika: cca 16 x 7,9 cm

Hmotnosť: cca 1 kg

SKU 1175610
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4013594053181
Kód produktu 48.GK318
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško