Tamburína maxi

Hravá tamburína s krásnym zvonivým zvukom vo verzii "maxi" pre väčšie deti. Zábavný hudobný nástroj pre malých muzikantov, s ktorým si užijú kopec tvorivej zábavy. V modrej či červenej farbe a kvalitnom prevedení, ktoré odolá aj tomu najdivokejšiemu koncertu.Hudobné nástroje v deťoch prebúdzajú kreativitu a vzťah k hudbe,  ale sú ... tiež účinným tréningom koordinácie pohybov, jemnej motoriky a sústredenia. Sú to ideálne hračky pre deti v predškolskom veku, kedy sa schopnosti a vedomosti dieťaťa prudko rozvíjajú.Rozmer: 24 cm

čítať viac čítať menej

6.99€

Dostupné ihneď

6.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hravá tamburína s krásnym zvonivým zvukom vo verzii "maxi" pre väčšie deti. Zábavný hudobný nástroj pre malých muzikantov, s ktorým si užijú kopec tvorivej zábavy. V modrej či červenej farbe a kvalitnom prevedení, ktoré odolá aj tomu najdivokejšiemu koncertu.

Hudobné nástroje v deťoch prebúdzajú kreativitu a vzťah k hudbe,  ale sú tiež účinným tréningom koordinácie pohybov, jemnej motoriky a sústredenia. Sú to ideálne hračky pre deti v predškolskom veku, kedy sa schopnosti a vedomosti dieťaťa prudko rozvíjajú.

Rozmer: 24 cm

SKU 1003703
Značka Corvus
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 4047542602466
Kód produktu 172.600246
Upozornenia Tovar nie je hračka. Používať pod dohľadom dospelej osoby!
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško