Doprava zadarmo pre registrovaných: kód TOYE19D

Tamburína drevená

Rošáda hudby s farebnou tamburínou dimenzovanou na držanie do drobných rúk. Trasením tamburíny hudba prebudí zmysly dieťaťa, a dostane ho na nohy, bude chcieť tancovať. Rozvíja jemnú motoriku, podporuje obratnosť, koordináciu oko-ruka a manipuláciu, logiku, prispôsobovanie, priestorové vzťahy, kritické myslenie a pochopenie príčiny a následku.Drevený povrch zaručuje, že hlasitosť zostane na únosnej úrovni, čím šetrí ušká malého muzikanta aj jeho rodičov. Hlavný materiál: drevo, náter na vodnej báze. Rozmer: 16,5 x 4,5 x 16,5 cm

13.34€

Bežná cena 14.99€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

13.34€

Bežná cena 14.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rošáda hudby s farebnou tamburínou dimenzovanou na držanie do drobných rúk. Trasením tamburíny hudba prebudí zmysly dieťaťa, a dostane ho na nohy, bude chcieť tancovať. Rozvíja jemnú motoriku, podporuje obratnosť, koordináciu oko-ruka a manipuláciu, logiku, prispôsobovanie, priestorové vzťahy, kritické myslenie a pochopenie príčiny a následku.
Drevený povrch zaručuje, že hlasitosť zostane na únosnej úrovni, čím šetrí ušká malého muzikanta aj jeho rodičov.

Hlavný materiál: drevo, náter na vodnej báze.

Rozmer: 16,5 x 4,5 x 16,5 cm

Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478025233
Kód produktu 38.0607
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou