Taburetka modro-zlatá

Originálne, nápadité a 100% ekologické taburetky v pestrých dizajnových variáciách. Do detskej izby, ale aj akýchkoľvek iných priestorov.Taburetka oceňovanej nemeckej značky Werkhaus pozostáva z konštrukcie zo zvyškového dreva a papierového poťahu z trvalo udržateľného lesného hospodárstva. Nenechajte sa však týmito materiálmi zmiasť – taburetka je mimoriadne pevná a pokojne udrží ... až 150 kilogramov! Priložte ruku k dielu, poskladajte si ju z predpripravených dielov sami a čaká vás aj skvelý pocit z vlastnoručnej, dobre vykonanej práce.Taburetke môžete dať pridanú hodnotu aj pomocou špeciálnych úložných boxov, ktoré máme taktiež v ponuke.Rozmery: 42 x 29,5 x 29,5 cm

čítať viac čítať menej

28.90€

Momentálne nedostupné

28.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálne, nápadité a 100% ekologické taburetky v pestrých dizajnových variáciách. Do detskej izby, ale aj akýchkoľvek iných priestorov.

Taburetka oceňovanej nemeckej značky Werkhaus pozostáva z konštrukcie zo zvyškového dreva a papierového poťahu z trvalo udržateľného lesného hospodárstva. Nenechajte sa však týmito materiálmi zmiasť – taburetka je mimoriadne pevná a pokojne udrží až 150 kilogramov! Priložte ruku k dielu, poskladajte si ju z predpripravených dielov sami a čaká vás aj skvelý pocit z vlastnoručnej, dobre vykonanej práce.

Taburetke môžete dať pridanú hodnotu aj pomocou špeciálnych úložných boxov, ktoré máme taktiež v ponuke.

Rozmery: 42 x 29,5 x 29,5 cm

SKU 1003347
Značka Werkhaus
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 4019435182034
Werkhaus
Holger Danneberg chcel mať organickú farmu, nemal však žiaden pozemok. Napokon energiu zameral na tvorbu optických hračiek a funkčných doplnkov – a v roku 1984 sa zapísal do Guinnessovej knihy rekordov výrobou najväčšieho kaleidoskopu na svete. Jeho firma WERKHAUS však na ekologické zmýšľanie rozhodne nezanevrela. Už od roku 2009 čerpá energiu výlučne z prírodných zdrojov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško