Taburetka modro-zlatá

Originálne, nápadité a 100% ekologické taburetky v pestrých dizajnových variáciách. Do detskej izby, ale aj akýchkoľvek iných priestorov.Taburetka oceňovanej nemeckej značky Werkhaus pozostáva z konštrukcie zo zvyškového dreva a papierového poťahu z trvalo udržateľného lesného hospodárstva. Nenechajte sa však týmito materiálmi zmiasť – taburetka je mimoriadne pevná a pokojne udrží ... až 150 kilogramov! Priložte ruku k dielu, poskladajte si ju z predpripravených dielov sami a čaká vás aj skvelý pocit z vlastnoručnej, dobre vykonanej práce.Taburetke môžete dať pridanú hodnotu aj pomocou špeciálnych úložných boxov, ktoré máme taktiež v ponuke.Rozmery: 42 x 29,5 x 29,5 cm

čítať viac čítať menej

28.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálne, nápadité a 100% ekologické taburetky v pestrých dizajnových variáciách. Do detskej izby, ale aj akýchkoľvek iných priestorov.

Taburetka oceňovanej nemeckej značky Werkhaus pozostáva z konštrukcie zo zvyškového dreva a papierového poťahu z trvalo udržateľného lesného hospodárstva. Nenechajte sa však týmito materiálmi zmiasť – taburetka je mimoriadne pevná a pokojne udrží až 150 kilogramov! Priložte ruku k dielu, poskladajte si ju z predpripravených dielov sami a čaká vás aj skvelý pocit z vlastnoručnej, dobre vykonanej práce.

Taburetke môžete dať pridanú hodnotu aj pomocou špeciálnych úložných boxov, ktoré máme taktiež v ponuke.

Rozmery: 42 x 29,5 x 29,5 cm

SKU 1003347
Značka Werkhaus
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 4019435182034
Werkhaus
Holger Danneberg chcel mať organickú farmu, nemal však žiaden pozemok. Napokon energiu zameral na tvorbu optických hračiek a funkčných doplnkov – a v roku 1984 sa zapísal do Guinnessovej knihy rekordov výrobou najväčšieho kaleidoskopu na svete. Jeho firma WERKHAUS však na ekologické zmýšľanie rozhodne nezanevrela. Už od roku 2009 čerpá energiu výlučne z prírodných zdrojov.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou