WoodyGami zvieratká

WoodyGami ako slovná hračka od slova Origami, je kreatívna sada z dielne izraelskej značky Kipod a je určená všetkým deťom so zmyslom pre detail a estetické cítenie.Hra a kontakt s takýmto typom hry podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, manuálnu zručnosť, trpezlivosť, sústredenosť, ale hlavne fantáziu a predstavivosť. Úlohou detí je ... skladať papier (origami) spolu s drobnými drevenými časťami do rôznych tvarov s podobou zvierat.Materiálové zloženie: bukové drevoRozmery: 15 x 18 x 5 cmOdporúčaný vek: 5 rokov a viac

čítať viac čítať menej

18.68€

Bežná cena 24.90€

Dostupné ihneď

24.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

WoodyGami ako slovná hračka od slova Origami, je kreatívna sada z dielne izraelskej značky Kipod a je určená všetkým deťom so zmyslom pre detail a estetické cítenie.

Hra a kontakt s takýmto typom hry podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, manuálnu zručnosť, trpezlivosť, sústredenosť, ale hlavne fantáziu a predstavivosť. Úlohou detí je skladať papier (origami) spolu s drobnými drevenými časťami do rôznych tvarov s podobou zvierat.

Materiálové zloženie: bukové drevo

Rozmery: 15 x 18 x 5 cm

Odporúčaný vek: 5 rokov a viac

SKU 1174910
Značka Kipod
Krajina pôvodu Izrael
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 7290017248059
Kód produktu 733.KW100
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, v prípade prehltnutia riziko udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško