WoodyGami zvieratká

WoodyGami ako slovná hračka od slova Origami, je kreatívna sada z dielne izraelskej značky Kipod a je určená všetkým deťom so zmyslom pre detail a estetické cítenie.Hra a kontakt s takýmto typom hry podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, manuálnu zručnosť, trpezlivosť, sústredenosť, ale hlavne fantáziu a predstavivosť. Úlohou detí je ... skladať papier (origami) spolu s drobnými drevenými časťami do rôznych tvarov s podobou zvierat.Materiálové zloženie: bukové drevoRozmery: 15 x 18 x 5 cmOdporúčaný vek: 5 rokov a viac

čítať viac čítať menej

24.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

WoodyGami ako slovná hračka od slova Origami, je kreatívna sada z dielne izraelskej značky Kipod a je určená všetkým deťom so zmyslom pre detail a estetické cítenie.

Hra a kontakt s takýmto typom hry podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, manuálnu zručnosť, trpezlivosť, sústredenosť, ale hlavne fantáziu a predstavivosť. Úlohou detí je skladať papier (origami) spolu s drobnými drevenými časťami do rôznych tvarov s podobou zvierat.

Materiálové zloženie: bukové drevo

Rozmery: 15 x 18 x 5 cm

Odporúčaný vek: 5 rokov a viac

SKU 1174910
Značka Kipod
Krajina pôvodu Izrael
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 7290017248059
Kód produktu 733.KW100
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, v prípade prehltnutia riziko udusenia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou