Symfónia č.2 orchester

7 nástrojov, 15 songov a symfónií. Maestro, možnosti sú nekonečné! Kariéra malého hudobníka je hračka! :) Ľubovoľnou vzájomnou výmenou nástrojov vytvoríte milióny hudobných kombinácií. Rôzne nástroje umožňujú nezávisle skladať piesne a hudobné variácie na pokročilej úrovni. Krásne, bohaté, profesionálne nahrávky. Hrajte fortissimo alebo pianissimo. Hlasitosť je len na vás. Automatické ... vypnutie šetrí umelecovu myseľ. Súčasťou je hrací plán. Svieti v tme. Rozvíja hudobný sluch, kreativitu, predstavivosť. Nástroje symfonického orchestra:flauta, trúbka, xylofón, bubny, činely, klavír a husle 33.2 x 23.1 x 9.6 cm

čítať viac čítať menej

61.98€

Bežná cena 63.90€

Dostupné ihneď

63.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

7 nástrojov, 15 songov a symfónií. Maestro, možnosti sú nekonečné! Kariéra malého hudobníka je hračka! :)

Ľubovoľnou vzájomnou výmenou nástrojov vytvoríte milióny hudobných kombinácií. Rôzne nástroje umožňujú nezávisle skladať piesne a hudobné variácie na pokročilej úrovni.
Krásne, bohaté, profesionálne nahrávky.
Hrajte fortissimo alebo pianissimo.
Hlasitosť je len na vás.
Automatické vypnutie šetrí umelecovu myseľ.
Súčasťou je hrací plán.
Svieti v tme.

Rozvíja hudobný sluch, kreativitu, predstavivosť.

Nástroje symfonického orchestra:
flauta, trúbka, xylofón, bubny, činely, klavír a husle

33.2 x 23.1 x 9.6 cm

SKU 1151065
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 062243277038
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Uschovajte priložené informácie.
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško