Švihadlo dlhé

Švihadlo je univerzálna a nadčasová hračka pre dievčatá aj chlapcov rôznych vekových kategórií. Hra s ním je vždy zábavná, či už sa hrá jednotlivec, dvojica alebo celá skupinka. V neposlednom rade švihadlo u detí podporuje vytváranie zdravých pohybových návykov a kondície.Gymnastické švihadlá značky Corvus prichádzajú v impozantnej 5-metrovej dĺžke. Švihadlo ... je vybavené karabínkou na uchytenie, na jeho rozhýbanie teda bude potrebná len jedna osoba.Materiál: bavlna  

čítať viac čítať menej

7.50€

Dostupné ihneď

7.50€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Švihadlo je univerzálna a nadčasová hračka pre dievčatá aj chlapcov rôznych vekových kategórií. Hra s ním je vždy zábavná, či už sa hrá jednotlivec, dvojica alebo celá skupinka. V neposlednom rade švihadlo u detí podporuje vytváranie zdravých pohybových návykov a kondície.

Gymnastické švihadlá značky Corvus prichádzajú v impozantnej 5-metrovej dĺžke. Švihadlo je vybavené karabínkou na uchytenie, na jeho rozhýbanie teda bude potrebná len jedna osoba.

Materiál: bavlna  

SKU 1003813
Značka Corvus
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 4047542751324
Upozornenia Tovar nie je hračka. Riaďte sa inštrukciami. Používať v exteriéri pod dohľadom dospelej osoby. Nevhodné pre deti do 8 rokov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško